46,5 тисяч українців скористались сервісом купівлі авто через автофінансування в групах

Українці шукають різні шляхи придбати автівку. Хтось намагається зекономити на “євробляхах”.   Інші не відступають від наміру придбати новий автомобіль. І тому шукають фінансові програми з доступними умовами. Однією з таких є купівля за допомогою сервісу автофінансування в групах.

– Програма «Автофонд», яку представляє на ринку наша компанія, дозволяє придбати нову автівку шляхом виплати її невеликими щомісячними внесками. Це зручний спосіб придбання автомобіля. Зазначу, що вартість послуг компанії становить лише пів відсотка від ціни автомобіля на місяць, – говорить заступник комерційного директора ТОВ «АВТО ПРОСТО» Наталія Бурлаченко.

У компанії кажуть, що максимальний термін виплати до 10-ти років. А при достроковій виплаті можна суттєво зекономити.

– Наші салони представлені в 29-ти містах України, і практично кожен житель будь-якого регіону може скористатися нашим сервісом і купити новий автомобіль своєї Мрії, – каже Наталія Бурлаченко.

Щомісяця клієнти програми стають власниками найпопулярніших в Україні моделей – Шевроле, КІА, Чері, Джиллі.

– Ми дуже раді, що сьогодні отримали КІА РІА ІКС ЛАЙН. Здійснилася наша мрія — мрія нашої родини. Свій вибір ми зупинили на програмі «Автофонд» через вигідні умови, щоб укласти договір, потрібен мінімум документів, відсотки також мінімальні. Багаторічний досвід роботи компанії на ринку ми також врахували, коли приймали наше рішення, – розповів кореспонденту учасник програми «АВТОФОНД» Дмитро Малишенко.

Тож незважаючи на зростання кількості вживаних автомобілів з іноземною реєстрацією, можливість придбати нове – таки існує.

ТОВ «АВТО ПРОСТО» , Безстрокова ліцензія б/н від 15.09.2015 р. видана Нацкомфінпослуг

0-800-500-348 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних   телефоні в межах України)

 avtofond.com.ua