Суб’єктів господарювання Черкащини публічно закликали належно оформити трудові відносини із найманими працівниками

Керівники Управління Держпраці, Головного управління Державної фіскальної служби, головного управління Пенсійного фонду України, Федерації професійних спілок в області та Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців публічно звернулися до суб’єктів господарювання з вимогою припинити використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин.

Публічне Звернення до роботодавців підписали начальник головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник, начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області Максим Криштопа, начальник Управління Держпраці у Черкаській області Олена Лазарєва, голова Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців Борис Райков, голова Федерації професійних спілок Черкаської області Петро Шевченко.

«Нелегальна зайнятість є ганебним явищем, що призводить до соціальної незахищеності працівників з одного боку та високих штрафів щодо роботодавців за використання нелегальної праці – з іншого. На жаль, це явище наявне і в нашій країні. Закликаємо керівників суб’єктів господарювання відповідально ставитися до офіційного оформлення на роботу працівників», – йдеться у тексті Звернення.

«Наголошуємо – за кожного неоформленого працівника законом передбачені фінансові санкції у розмірі 30-ти мінімальних заробітних плат (що наразі складає 111 690 грн). Разом з тим, штраф – не самоціль. Важливе – викорінення практики виплати зарплат «у конвертах». Адже пенсію в конвертах ніхто не платитиме», – відзначається у Зверненні.

Увагу роботодавців акцентовано на тому, що офіційне оформлення трудових відносин набагато вигідніше, ніж сплата штрафів за виявлених працівників, які працюють без належного оформлення трудових відносин.

Громадян, які працюють неофіційно, у Зверненні поінформовано, що отримання заробітної плати «у конверті» позбавляє соціальних гарантій, таких як: оплачувані відпустка та лікарняний, дотримання роботодавцем встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, отримання допомоги по безробіттю у разі звільнення, гарантії на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві тощо.