У Смілі відбувся шаховий турнір на Кубок «Сміламаш»

Шахи — найбільш поширена інтелектуальна гра у цілому світі. У Смілі вона не менш популярна.  Діє  потужний шахово-шашковий клуб на базі Будинку дитячої та юнацької творчості. Підтримувати  бажання гравців початківців займатись улюбленим  видом порту вирішили керівники «Смілянського машинобудівного заводу». Вже цьогоріч у стінах підприємства проходили міські змагання із шахів. Нині гостинно відкрили двері для Відкритої першість з шахів на кубок ПрАТ «Сміламаш».

Взяти участь у відкритій першості міста із шахів виявили бажання чотири команди. Дві представляли Смілу, а також приїхали гості із Смілянського району та Кам’янки. Загалом 45 юних шахістів різного віку сіли за ігрові столи. Оцінювались як індивідуальні перемоги учасників так і плюсувались командні бали. Грали три  тури за коловою системою. Сильну команду привіз тренер із Кам’янки . Твердить для шахістів дуже важливо здобувати досвіт гри саме на змаганнях.

Слова тренера про важливість змагань у кар’єрі і удосконаленні шахіста підтверджують і юні гравці із Кам’янки.

Майже тригодинний турнір приніс задоволення  усім: і гравцям, і їх батькам, і організаторам. Дорослі теж не втримались та сіли за ігрові дошки. Керівники «Сміламаш» запевнили, що будуть і далі сприяти популяризації гри в шахи. Адже вона не лише покращує розумові здібності підростаючого покоління, а й здружує дітей. Від найменшого до найстаршого учасника турніру запевнили, що їм ніколи не буває сумно у вільний час – завжди можна дістати шахівницю, розставити фігури і ти займаєшся цікавою справою. А саме ці змагання стали для дітей останнім тренуванням перед відповідальним випробуванням – першістю області, на яку поїдуть майже всі учасники. У Смілі більшість дітей мають високі результати у змаганнях з шахів, адже їх тренер  – людина закохана у свою справу.

В результаті Відкритої першості з шахів на кубок ПрАТ «Сміламаш» перше місце виборола команда Сміла 1, другими стали шахісти із Кам’янки, на третій сходинці команді із Смілянського району. Їм вручені відповідні кубки від організаторів змагань. Всі учасники отримали грамоти.