У Смілі за Першість міста змагались юні гімнасти

Два дні поспіль 26-27-го березня у Смілі тривав відкритий Чемпіонат на першість міста зі спортивної гімнастики. Традиційно змагання присвятили пам’яті смілянського тренера Івана Кучеренка.

Окрім смілянських спортсменів, цього року взяли участь у відкритому чемпіонаті команди з Кропивницького та Черкас. Загалом, на Чемпіонат у Смілу приїхали понад 100 юних гімнастів.

Розпочали спортивний захід з урочистого параду команд. Налаштуватись юним учасникам змагань допомогли урочисті миті звучання гімну та думки про видатного Івана Кучеренка. Його пам’ять присутні вшанували хвилиною мовчання.

Та головним для багатьох учасників був омріяний спортивний розряд, який вони виконували на чемпіонаті.

Учасниками гімнастичного багатоборства стали діти від 6-ти до 12-ти років. Долаючи хвилювання, вони демонстрували акробатичні елементи під час виконання вільних вправ, вправи на коні Махі, кільцях, опорний стрибок, вправи на перекладині та брусах. Вболівали за них найрідніші. Раділи досягненням своїх вихованців і тренери. Та наголошували, що задля того, щоб зберегти у Смілі такий вид спорту, як спортивна гімнастика, та дати можливість дітям здобути гідні результати у спорті, необхідна наполеглива праця і ремонт спортивної зали та оновлення спеціальних гімнастичних снарядів.