“Черкасиводоканал” закликає мешканців не скидати сміття в каналізацію

Це – головна каналізаційна насосна станція, яка працює безперебійно і забезпечує перекачку близько двох третин стоків з 280 кілометрів міських мереж водовідведення.

Але харчові та побутові відходи, які потрапляють в каналізацію, часто стають причиною зупинки роботи внутрішньобудинкових систем та мереж водовідведення. Причиною засмічень, переважно, є порушення споживачами правил користування каналізацією – мешканці використовують унітаз у якості смітника.

Щотижня працівники Черкасиводоканалу ліквідовують понад 50 каналізаційних засмічень, промиваючи під значним тиском тисячі метрів трубопроводів.

Причиною засмічення є неправильне користування мешканцями міста систем водовідведення: в унітаз скидаються побутові та харчові відходи

Засмічення каналізації ставить під загрозу роботу системи водовідведення міста та чистоту навколишнього середовища.

Харчові та побутові відходи, які скидаються в унітаз, стають причиною вимушеної заміни частини водопроводу. Часто так стається, що не допомагають і потужні гідравлічні машини, тож працівники “Водоканалу” мусять проводити роботи, що називається вручну – під великим тиском води.

Під час очищення оглядових колодців працівники водоканалу знаходять там ганчір’я, щебінь, гігієнічні засоби

Звертаючись до жителів міста, Черкасиводоканал закликає відповідальніше поводитися з використаними засобами життєдіяльності

Не можна викидати в унітаз: залишки їжі, засоби особистої гігієни, ганчірки, мочалки, жувальні гумки, поліетиленові вироби, наповнювачі туалету для тварин тощо.

Дивіться також: «Черкасиводоканал» визнано кращим надавачем послуг