Дитяча міська лікарня отримала та активно впроваджує у використання сучасне лікувальне обладнання, яке придбано за рахунок громадського бюджету

Усе найкраще – дітям. Саме цей девіз намагається перетворити на реальність міська влада Черкас. Останнім часом цільові спрямування коштів з громадського бюджету дозволили оновити діагностичне та реанімаційне обладнання, яке в прямому сенсі допомагає рятувати життя маленьким пацієнтам КЗ «Дитяча міська лікарня». Близько 2 мільйонів гривень, які виділили лікарні, пішли на закупівлю сучасного обладнання в лабораторію та апаратів штучної вентиляції легенів.

Клініко-діагностична лабораторія отримала сучасний біохімічний аналізатор італійського виробництва, який дозволяє обробити за годину 60 пробірок з аналізом крові. Головна перевага апарату – оперативність. Також даному апарату достатньо мінімальної кількості зразку для аналізу, що дуже важливо при лікуванні дітей.

Сучасне лабораторне обладнання дозволяє отримати результат загального аналізу крові протягом 2 хвилин – роботу апарату було навіть протестовано нашим журналістом.

Особливо важливим стало отримання дитячою лікарнею обладнання для штучної вентиляції легенів зі штучним інтелектом, який адаптується до конкретного пацієнта. Наразі палата інтенсивної терапії має три таких апарати і сподівається, що за допомоги громадського бюджету отримають ще три – по кількості ліжок. Даний апарат реально рятує життя – що було доведено, коли в лікарню привезли дитину в комі: лікарі стверджують, що саме сучасне обладнання дозволило врятувати дівчинку.

Безпосередню допомогу в цільовому спрямуванні коштів на закупівлю медичного обладнання для КЗ «Дитяча міська лікарня» надала фракція «Самопоміч» в Черкаській міській раді. За словами депутата міськради Олексія Романова, саме їхня фракція ініціювала виділення коштів на допомогу медичному закладу.

Дивіться також: У Черкаській обласній дитячій лікарні з’явилося нове обладнання