Вночі «Опозиційний блок» дивним чином потрапив в облраду. З цього приводу делегати від шести політичних сил прийшли до голови облдержадміністрації Юрія Ткаченка.
За словами представників «Укропу», «Партії афганців», «Батьківщини» та «Свободи», в них відібрали голоси.
Очільник області порадив активістам написати заяву до правоохоронних органів, а керівник черкаської міліції Владислав Пустовар поінформував про негайне відкриття кримінального провадження щодо фальшування результатів виборів.
Наразі активісти вимагають в обласному тервиборчкомі перерахунку голосів.