Черкаський район отримав три автомобілі для сімейних лікарів

14 квітня Черкаський район отримав три автомобілі для сільської медицини. Один з них тепер буде допомагати виконувати свої завдання лікарям КНП «Центру первинної медико-санітарної допомоги»  Білозірської ОТГ. Ключі та документи від новенького «Renault Duster» приїхали вручити особисто помічник народного депутата України Олександра Завітневича та представник Черкаської РДА.

Загалом амбулаторіям Черкаської області закупили 32 нових автомобілі. Придбали їх за кошти державної субвенції.

Зараз автотранспорт сільській медицині вкрай необхідний. Лікарі мають бути мобільними. А особливо в час карантину. Лише на території Білозірської ОТГ проживає трохи більше 9 тисяч людей. Обслуговують це населення три сімейних лікаря та один терапевт «Центру первинної медико-санітарної допомоги» та медпрацівники ФАПу в Ірдині. Населені пункти займають значну площу. Тож , щоб вчасно надати медичні послуги мешканцям громади однієї автівки, що до цього часу була в розпорядженні медиків, вкрай не вистачало, твердить головний лікар первинки.

Також для потреб медичних працівників помічник народного депутата України Олександра Завітневича передав від нардепа засоби дезінфекції. Такі ж необхідні розчини вже роздані у лікувальні заклади Сміли і Смілянського району та в усі державні установи, що продовжують забезпечувати життєдіяльність під час карантину. Цього ж дня новенькі автомобілі отримали медики ще двох сіл Черкаського району: Дубіївки та Геронимівки.

Обласне керівництво  планує рівномірно забезпечити всі райони транспортом, враховуються нагальні потреби та віддаленість районів. Тож Олександр Завітневич як народний депутат робить все можливе, щоб новенькі автомобілі з’явились і в сільських амбулаторіях Смілянського і Кам’янського районів.