Черкаси посіли 7 місце в рейтингу комфортності українських міст

Черкаси посіли 7 місце в рейтингу українських обласних центрів. Про це повідомило агентство “Рейтинг” на своєму офіційному сайті.

Цьогорічне муніципальне опитування було проведено у період з 25 січня по 17 лютого та досліджувало настрої мешканців міст-обласних центрів щодо оцінки якості обслуговування та послуг, оцінки рівня можливостей у місті, взаємодії з установами місцевого самоврядування, оцінки діяльності державних та недержавних інституцій, сфери муніципального розвитку, електоральних симпатій та мотивів електорального вибору, міграційних настроїв жителів міст, ідентичності міст.

Всеукраїнське муніципальне опитування Міжнародного республіканського інститут проводиться шостий рік поспіль у 24 обласних центрах України, що не перебувають під контролем російських чи проросійських сил, включаючи Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Опитування проведено на основі вибірки, яка включала 19200 респондентів.

Опитування є цілісним та комплексним інструментом для систематичного відслідковування ключових індикаторів розвитку міст, спостереження трендів, потенційних змін, дає всесторонній аналіз ставлення громадян до органів місцевого самоврядування та надання комунальних .
послуг.