смілянщина ремонт дороги

На Смілянщині розпочали ремонт на автодорозі Н16 у Носачеві

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» стартував поточний середній ремонт на ще одній ділянці автодороги державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань у селі Носачів Смілянського району. На 6 км дороги Н-16 21 липня розпочато ремонт проїзної частини: фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття.

В рамках поточного середнього ремонту ділянки автодороги Н-16 планують вирубати порослі та чагарники, відновити водовідведення, відремонтувати чотири мости через струмки, укласти основу зі щебенево-піщаної суміші, обробленої цементом, та двошарове асфальтобетонне покриття і вирівнювальний шар. Також кошторис передбачає укріплення узбіч; облаштування з’їздів з дороги;  посадкових майданчиків для громадського транспорту; дванадцятьох пішохідних переходів з автономним освітленням; нового металевого бар’єрного огородження та нанесення дорожньої розмітки і встановлення нових дорожніх знаків.

Цього року на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань загалом відремонтують більше 67-ми км дорожнього покриття.