Сміла перший дзвоник

У Смілі провели святкову лінійку для першачків та випускників НВК “Лідер”

Цьогорічне перше вересня особливе. Карантин вніс свої корективи у традиційний початок начального року. Тож в святковій атмосфері день знань у Смілянському НВК школі-ліцеї «Лідер» відзначали лише першокласники і випускники. Адже для них це 1 вересня символічне: одні вперше переступають поріг закладу, інші зустрічають останній рік у рідних шкільних стінах.

Щоб не наражати один одного на небезпеку всі решта класів зустрічаються вже на першому тематичному уроці. Тож урочисті привітання звучать лише на святковій лінійці.

Директор ліцею разом із міським головою провели посвяту у першокласники. Адже найменші учні, що сьогодні вперше одягли шкільну форму, мають відчути урочистість миті.

Вони нарядні, але ще трошки розгублені і неуважні. Та мине декілька тижнів у класі, і вони навчаться чути і реагувати на вчителя, дисципліні і повазі до однокласників. А також обов’язково опанують і інші шкільні премудрості.

Це дуже символічно, що найстарші учні передали естафету наймолодшим. Для них вони авторитети, адже вже опанували стежину, для них ще не в незвідану Країну Знань. Майбутні ж випускники ліцею із заздрістю дивляться на першачків. Адже у них все лише попереду. А для них настав найвідповідальніший рік – плідне навчання та підготовка до ЗНО.

Святкові виступи, танці та співи, квіти вчителям, хоч на подвір’ї не вся лідерська родина та ці атрибути свята присутні. Звучить дзвінкоголосий перший дзвоник. За доброю шкільною традицією право дати перший шкільний дзвоник надається першокласнику та випускнику. І вже цей гомінкий сигнал дає старт новому навчальному року.