Суд удруге призупинив рішення депутатів по негабариту

Черкаський окружний адміністративний суд учора призупинив дію рішення міської ради, яким було скасовано тариф на вивезення негабаритних відходів. Це вже друге рішення черкаських обранців, яке суд призупиняє.

— Перше популістичне голосування відбулося 13 грудня 2019 р. Тоді суд також призупинив його дію. Друге – 13 серпня 2020 р. Тоді депутати, традиційно, навіть не дослухалися до роз’яснень департаменту юрзабезпечення, який наголошував, що цей документ безглуздий. Та очевидно, що тут йшлося не про результат, а про власний інтерес: зманіпулювати людьми, відверто поводити усіх за ніс перед виборами, — говорить засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник.

У законодавстві не передбачене скасування тарифу, адже це напряму передбачає зупинення процесу надання послуги. Скасовувати можна лише зміни до рішення про затвердження тарифу.

— Вже давно час зрозуміти, що такі рішення ухвалюються обранцями, які вважають черкащан недалекоглядними. За це наперед провальне рішення не даремно голосували під оплески, так депутати тішилися легким способом задурити голови переважної більшості населення. Бо ж слова тариф, негабарит, управління викликають у всіх вже запрограмовану плакатами та акціями емоцію. Вибори близько, їхні спроби якось «зруйнувати» компанію та закиди про те, що із цим конкурсом щось не так, давно увінчалися поразкою. І це останні спроби поводити усіх за ніс, — говорить підприємець.

Компанії закидали, що послуга поводження із відходами не може мати двох виконавців. Та у Міністерстві регіонального розвитку вважають інакше. Людей налаштовують проти компанії, стверджуючи, що субсидії на цю послугу не призначаються. Однак міністерство інфраструктури говорить, що субсидія може призначатися. І тут питання до місцевого департаменту соцполітики.

— Вони скасовують вдруге тариф на негабарит, хоча закон не передбачає скасування тарифу. Суд вчергове зупиняє ці рішення для розгляду справи по суті. Треба розуміти, що сміття нікуди не подінеться. Воно є, його об’єми значні. Тому вся ця брудна кампанія, що побудована на задурюванні мізків людей, усього-на-всього пов’язана із виборами. Треба розуміти, хто є хто, аби принаймні зробити достойніший вибір, а не віддавати голоси за осіб, які відверто вводять в оману та вважають людей м’яко кажучи не розумними.