“Захист прав обманутих споживачів” зазнав фіаско у столичному суді

Північний апеляційний суд відмовив громадській організації «Захист прав обманутих споживачів» у скасуванні рішень черкаського виконкому по конкурсу на управління та визнанні недійсними низки договорів про надання послуги.

Про це йдеться у рішенні суду.

– Цей завідомо провальний позов подали заради інформаційного шуму, – говорить адвокат групи управлінських компаній “Нова якість” Максим Підгорний. – ГО наголошувала, що позов подано фактично в інтересах споживачів – співвласників багатоквартирних будинків. Та колегія суддів звертає увагу: право на судовий захист не є абсолютним. Законодавцем встановлені випадки, в яких коло осіб є обмеженим. У конкретно цьому – це співвласники, а не громадська організація, що навіть не є стороною договору.

– Окрім того немає норми, яка б встановлювала право громадського об’єднання на звернення з позовом до господарського суду щодо визнання недійсними договорів, сторонами яких не є ані сама ГО, ані її члени. І позивач про це знав. Тому фактично десятки тисяч судового збору на ці процеси були витрачені лише задля інформаційного шуму, – додає Максим Підгорний. – Висновок чергового судового рішення: ГО “Захист прав обманутих споживачів” веде боротьбу з вітряками. Та вона має кілька очевидних вигод: інформаційний шум та політичний піар. Так простіше задурити голову пересічній людині.

Це рішення Північного апеляційного суду вже набуло законної сили.

За інформацією пресслужби управителя “Нова якість”.

Один коментар до ““Захист прав обманутих споживачів” зазнав фіаско у столичному суді”

  1. Неосмысленная жизнь каждого человека не стоит такого, чтобы жить. Все ваши тексты содействуют постигнуть резон жизни. Превеликое спасибо

Коментарі закриті.