Відзначили кращих із кращих: смілянські герої спортивного року

Цього року пандемія коронавірусу внесла свої корективи у життя Сміли. Зокрема, через різке зростання рівня захворювання у Смілі скасували майже усі заходи з нагоди 623-ї річниці заснування рідного міста. Тож традиційну церемонію нагородження «Герої спортивного року», що мала відбутися в рамках відзначення Дня міста, організували і провели із дотриманням соціальних дистанцій вже 17 вересня.

В урочистій атмосфері оголосили про вручення відзнаки виконавчого комітету – медалі «За особистий внесок у розвиток міста» – голові ради квартальних комітетів Сміли Марії Костенко. Почесними грамотами і Подяками виконавчого комітету відзначили роботу голови громадської організації «Чотири лапи» Юлії Данильченко та керівника хору «Родовід» Людмили Хавренок.

Гучні оплески вдячності лунали, коли на сцену виходили смілянки, котрі були удостоєні почесного звання України «Мати-героїня».

Вручивши нагороди юним даруванням, котрі посіли призові місця в літературному конкурсі імені Олени Журливої, учасники перейшли безпосередньо до церемонії «Герої спортивного року».

Приємно, що за рік літопис спортивного життя Сміли поповнився новими іменами. Спорт у Смілі має свою чудову історію та цілу плеяду видатних спортсменів і тренерів, котрі прославляли та продовжують прославляти наше місто на спортивних аренах різного рівня. Більшість спортсменів зізнаються, що до перемог, за які, власне, і отримали відзнаки на урочистій церемонії «Герої спортивного року», йшли багато років поспіль, не припиняючи працювати.

Увесь цей час талановитим юним смілянам міцне плече допомоги і підтримки підставляли їхні батьки та тренери.

Ті, хто творять доленосні зміни в історії міста, запевняють, що роблять це не заради нагород, а, головне, задля того, щоб Сміла квітла і розвивалася, та проблем у місті з кожним роком ставало все менше.