На Черкащині провели конференцію «Опозиційної платформи – За життя»

19 вересня відбулася конференція Черкаської обласної організації Політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».

На ній були присутні 45 делегатів, серед яких народний депутат України від ОПЗЖ Василь Німченко. Василь Іванович як керівник Черкаської обласної організації цієї політичної сили, зазначив, що «Команда, яка сьогодні йде на вибори, зможе досягти реального результату щодо втілення програмних цілей партії . Це не тільки професіонали своєї справи, а й люди з душею, які знають і розуміють існуючі проблеми жителів області».

Під час конференції  була представлена передвиборча програма. Делегати затвердили списки кандидатів у депутати всіх місцевих  та районних рад Черкаської області. Загалом від цієї політичної сили висунуті понад 600 кандидатів у депутати та кандидати на посади голів 6 міст області для участі в місцевих виборах 25 жовтня. Серед їх числа і велика кількість жінок. Як зазначалось, для організації партії це не просто дотримання законодавства про гендерні квоти у виборчих списках, а віра в те, що жінки-берегині зможуть принести мир і злагоду в суспільство, стати на захист соціальних гарантій.

Команда, яка сьогодні формується в Смілі від Політичної партії «Опозиційна платформа – За життя», дійсно готова брати на себе відповідальність за свої рішення у місті, твердять учасники конференції.