Майстер-клас Іванни Єрмілової: краса власноруч, що надихає

У Смілянській дитячій книгозбірні відновили творчі зустрічі з юними читачами. 27 листопада на майстер-клас відвідувачів центральної дитячої бібліотеки запросила Іванна Єрмілова. Її вироби — прикраси, виконані в різних техніках — вразили учениць навчально-виховного комплексу «Лідер» своєю довершеністю і естетичністю.

Дівчаткам Іванна показала вироби, які можна власноруч створити з сучасного матеріалу, який нині використовують майстрині в різних куточках світу, – фоамірану.

Різнокольоровий матеріал із блискітками одразу запалив очі юних красунь, тож усі завзято взялися до роботи. Задоволення отримала і Іванка, адже, передаючи своє вміння школяркам, вона здійснила і власну маленьку мрію.

За фахом Іванна Єрмілова – медик. Та хобі, яким вона захопилася, запевняє, дозволяє їй відволіктися від усіх проблем і відпочити душею, насолоджуючись красою. За три роки свого захоплення, Іванна навіть встигла організувати виставки своїх творчих робіт.

Робота, виконана власноруч, має особливу енергетику і красу. Тож аксесуар, зроблений з допомогою майстрині Іванни Єрмілової, завдяки якому можна прикрасити чи то зачіску, чи то вбрання, стане для дівчаток найулюбленішим. А бібліотекарі Смілянської дитячої книгозбірні вже мають ще чимало творчих ідей, які зовсім скоро планують втілити в життя.