На Соборній площі встановили головну новорічну ялинку Черкас

У Черкасах на Соборній площі завершують встановлення головної ялинки міста. Вона буде штучною, як і минулого року, і матиме 18 метрів у висоту. Увінчає новорічну красуню дванадцятикінечна яскрава зірка.

Крім того, центр міста буде прикрашений низкою декорацій та новорічних інсталяцій. Серед них – об’ємні надписи «2021» та «Черкаси» висотою у 2,4 м, а також світлові конструкції «Арка тунель», 4-метрова «Куля з проходом», «Панно» у вигляді герба міста Черкаси. Також вулиці Черкас прикрашають святковою ілюмінацією.

На послуги зі встановлення, підключення та демонтажу новорічних гірлянд, декорацій, інших новорічних інсталяцій, в тому числі штучної новорічної ялинки для проведення Новорічних та Різдвяних свят спрямують 2,8 млн. грн.

«Плануємо, що ялинка засяє новорічними вогнями на День святого Миколая, 19 грудня. Це вже стало традицією для Черкас. Проте епідемія коронавірусу цьогоріч внесла свої корективи. Традиційного відкриття ялинки і святкувань не буде. Однак ми хочемо створити новорічний настрій для людей», — говорить міський голова Анатолій Бондаренко.