До Дня енергетика урочисто відкрили сучасний сервісний центр Уманських енергетичних мереж

День енергетика – найулюбленіше свято працівників ПАТ «Черкасиобленерго». 22 грудня урочисто вітали енергетиків в усіх філіях Товариства. Цьогоріч у цей святковий день керівники структурних підрозділів та адміністрація ПАТ «Черкасиобленерго» зібралися в Умані.

Поєднувати важливі дати з відкриттям оновлених та капітально відремонтованих будівель у структурних підрозділах стало доброю традицією в Товаристві.

Тож до Дня енергетика урочисто відкрили сучасний сервісний центр Уманських енергетичних мереж та відділи по обслуговуванню юридичних та побутових споживачів, виробничі та службові приміщення, облаштували нову лабораторію.

І все це зроблено в найкоротші строки – буквально за пів року. Переваги позитивних змін уже відчули на собі і персонал, і відвідувачі.

Міська ж влада називає підприємство взірцевим, а співпрацю з ним – ефективною та перспективною. Уманчани бажають енергетикам безаварійної роботи і хочуть, щоб підприємства Умані брали приклад і ставали такими ж гарними, як і оновлена Уманська філія.