Перший день локдауну: обурення людей, заборона продажу презервативів, панчох, сірників та шкарпеток. Але Епіцентри ПРАЦЮють

Перший день жорсткого карантину викликав у українців обурення. В супермаркетах закриті червоними стрічками полиці, де продають побутову хімію, панчохи, шкарпетки, дитячі та зоологічні товари. Також під заборону попали елетролампочки, сірники і навіть пакувальні пакети. Про це українці діляться з обуренням у своїх дописах у соцмережах.

Попри те, що ці товари є товарами першої необхідності, , адміністрації торгівельних мереж вирішили не випробувати долю і заборонити продаж товарів з асортименту, який формально не увійшов у перелік Кабміну. Ситуація викликає числені сварки покупців з персоналом та публічні прокльони з їх боку діючої влади. Повідомляється, що подібні ситуації виникли у мережах АТБ та Сільпо.

Між тим, користувачі Фейсбуку пишуть про те, що магазини Епіцентр відчинені і продовжують роботу. Але відвідувачам пропонують оформляти купівлю через сайт Епіцентру як інтернет продаж.