«Нова якість» відповідатиме на запитання стосовно негабариту, які черкащани можуть надсилати на сторінку управлінської компанії у фейсбук

Законом прописано, що негабарит – це відходи, розміри яких перевищують 50 x 50 x 50 см та не вміщуються у звичайний контейнер для твердих побутових відходів. Очевидно, що одяг, іграшки та інші дрібні, не громіздкі речі можна вільно викидати у звичні для вас баки.

А от до сірих чи помаранчевих металевих контейнерів слід приносити будівельно-ремонтні відходи: цеглу, бетон, глину, пісок, інші залишки ремонтних матеріалів (іншими словами, «сипучі»).

Поруч із контейнером дозволено складувати деревину неприроднього походження та інші великогабаритні речі з оселі: меблі (диван, крісло і т.п.), дошки, двері, вікна, сантехніку тощо. Кінескопи та шини належать до небезпечних відходів. Їх мешканці самостійно мають відправляти на утилізацію.

За гілля та дерева відповідальна Черкаська служба чистоти.

Хочете, аби відповідь пролунала і на ваше запитання щодо негабариту — надсилайте у фейсбук свої запитання: Управлінська компанія “Нова якість” https://www.facebook.com/UK.nova.yakist