У Смілі відповідно до планів Міністерства охорони здоров’я першими вакцинують проти COVID-19 медичних працівників

У місті створена одна мобільна бригада, що працює як безпосередньо у Смілі, так і здійснює виїзди у інші населені пункти Черкащини. Наразі, кажуть лікарі цієї бригади, вже провакцинували понад сто осіб.

Для здійснення щеплень у приміщенні Смілянської міської лікарні тимчасово виділили два кабінети. У суботу 20 березня тут на вакцинацію записалось близько п’ятдесяти осіб. Більшість – це медичні працівники, також були люди, що підпадають під категорію публічні особи та журналісти. Всі перед щепленням заповнюють спеціальні бланки згоди та отримують пам’ятки. Щеплення проводять вакциною AstraZeneca (Covishield).

Дивіться також: ЧЕРКАСЬКИЙ ЛІКАР ЄВГЕН ГОРЕНКО ПЕРШИМ В УКРАЇНІ ВАКЦИНУВАВСЯ ВІД КОРОНАВІРУСУ

Як публічні особи депутати Смілянської міської ради виявили бажання отримати щеплення залишковими дозами Іван та Валентина Далібожаки.

Кожен, хто отримав щеплення, пів години знаходиться під наглядом мобільної бригади. Лікарі дивляться на самопочуття людини. Якщо все гаразд, відпускають. Пані Валентина з чоловіком пообіцяли про всі реакції свого організму на щеплення звітувати публічно.

Вже наступного дня Іван Далібожак написали у Фейсбуці: «Були і можливі реакції біль в місці ін’єкції, лихоманка, головний біль, біль в м’язах, збільшені лімфовузли, втомлюваність. безсоння. Переніс стійко, температура була лише 36.3 ,сьогодні вже 36.6. У Валентини була ще й підвищена до 38 градусів температура, і озноб. Сьогодні вже на роботі, працюємо».