Фахівці управлінської компанії «Нова якість» показали і розказали, як відбувається вивезення негабаритних відходів у Черкасах

Першим на майданчик приїздить от такий навантажувач та вантажний автомобіль. Їхнє завдання — забрати непотріб із металевого контейнера і поставити його на місце. Далі цей екіпаж рухається до наступної за маршрутом адреси.

За ними на майданчик прибувають ще два екіпажі — трактор із ковшем та ще дві одиниці техніки. Для чого? Працівники «Благоустрою» відсортовують вручну деревину неприродного походження із купи непотребу та завантажують в один автомобіль. Усе ж сміття, яке лишається поза майданчиком, збирають в інший.

Дивіться також: «НОВА ЯКІСТЬ «БЛАГОУСТРІЙ» ВИВОЗИТЬ НЕГАБАРИТНЕ СМІТТЯ У ТРИ ЕТАПИ

Найголовніше, що потрібно взяти до уваги: уся ця техніка працює на майданчику в різний час. Якщо закріпити та перевернути контейнер у вантажівку — це швидка процедура, то відсортувати сміття та завантажити його іноді навіть вручну в іншу техніку — не так уже й швидко. І аби пришвидшити цей процес, мешканцям потрібно дотримуватися елементарних правил сортування та виносити сміття у переддень вивезення.