«Бачиш ховраха? От і я не бачу. А він є»: 93 особи державної лісової охорони під час 379 рейдів, проведених із початку року, склали аж 6 протоколів за незаконне рубання лісу

Від початку року працівниками державної лісової охорони складено 46 адміністративних протоколів. З них 6 протоколів — за незаконне рубання лісу, 15 — за засмічення лісів відходами, 5 — за порушення правил пожежної безпеки в лісах та 20 протоколів за порушення правил полювання.

У держлісгоспах постійно діють 34 рейдові групи з охорони лісів від лісопорушень, у склад яких входить 93 особи державної лісової охорони. Проведено 379 рейдів з охорони лісового та мисливського фонду. Загалом у 2021 році виявлено 8 випадків незаконних рубок обсягом 50,18 куб.м, дві справи передано до правоохоронних органів.

Такими цифрами звітували про роботу лісгоспів з охорони державного лісового та мисливського фонду головний спеціаліст відділу лісового господарства Олександр Герасімов та завідувач сектору мисливського господарства Володимир Рибалка.

За інформацією обласного управління лісового та мисливського господарства

фото