У ДТП на розі Надпільної та Грушевського постраждали 7-ро людей і зайнявся автомобіль

О 22:24 8 червня диспетчер екстренки прийняла виклик, що на перехресті вулиць Надпільної та Грушевського у Черкасах зіштовхнулися ВАЗ та Volkswagen. Повідомили про велику кількість постраждалих.

На місці медики надавали допомогу 8-річному хлопчику із забоями, 49-річній жінці зі забоєм грудної клітки та 43-річній жінці зі забоями та гематомами.

До Черкаської обласної дитячої лікарні фахівці екстренки доправили 8-річну дівчинку зі закритою черепно-мозковою травмою, синцями та забоями і 8-річного хлопчика зі закритою черепно-мозковою травмою та численними різаними ранами щоки.

До Третьої черкаської міської лікарні медики доправили 64-річного чоловіка з переломом стегна та рваними ранами і 44-річну жінку зі закритою черепно-мозковою травмою та забоєм шийного відділу хребта.

Рятувальникам довелося деблокувати травмовану жінку з автомобіля ВАЗ.

Також із метою уникнення виникнення пожежі вогнеборці відключили акумуляторну батарею та змили паливо-мастильні матеріали з проїжджої частини дороги.

За словами речниці ГУ ДСНС області Юлії Норовкової, унаслідок пригоди зайнявся автомобіль Volkswagen. Пожежу ліквідували до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів.