У терцентрі надання соціальних послуг та центрі реабілітації для осіб з інвалідністю облаштували інклюзивний тренажерний майданчик та відкрили додаткову групу для особливих дітей

У територіальному центрі надання соціальних послуг та центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жага життя», які розміщені в одному приміщенні на вулиці Гвардійській, 7/5, запрацювала нова інфраструктура. Тут облаштували інклюзивний тренажерний майданчик та відкрили додаткову групу для особливих дітей віком від 6 до 14 років. Усе – за кошти міського бюджету. 

Відремонтовані кімнати, де вже встановили інвентар та реабілітаційне обладнання, а ще – спортивний майданчик оглянув міський голова Анатолій Бондаренко разом зі своєю заступницею Мариною Гаркавою. 

– Дякую колективу територіального та реабілітаційного центрів за створену атмосферу, за те, що дбаєте про вразливі категорії населення, – прокоментував міський голова. – Звісно, нам ще є над чим працювати, поступово створюватимемо ще більш комфортні умови для відвідувачів обох центрів. 

Територіальний центр у Черкасах працює понад 30 років. У ньому люди похилого віку отримують послуги із соціальної, психологічної та фізичної реабілітації, відвідують «університет третього віку». Тут для них завжди шукають цікаві й корисні заняття, тож поява майданчику – невипадкова, особливо в період пандемії. 

– Майданчик облаштований із гумовим покриттям, на ньому встановлені тренажери, які адаптовані для людей із інвалідністю, – пояснює директорка територіального центру Альона Щербак. – Ми впевнені, що заняття на свіжому повітрі покращуватимуть настрій та зміцнюватимуть здоров’я наших відвідувачів: будь-яка навіть мінімальна, але регулярна фізична активність – завжди корисна. 

За рік тут працюють із понад 6 тисячами людей похилого віку.

У центрі комплексної реабілітації для осіб із інвалідністю «Жага життя», який утворений у 2019 році, відкрили також додаткову групу для дітей віком від 6 до 14 років. Це, за словами його працівників, дозволить розвантажити наявні групи. Для цього тут відремонтували кілька кімнат та облаштували їх сучасним реабілітаційним обладнанням, партами, шафами й усім іншим важливим для функціонування таких кімнат інвентарем.