пресконференція щодо смерті андрія лясова

Правоохоронці детально розповіли про хід розслідування обставин смерті 7-річного Андрія Лясова (Найважливіше з пресконференції правоохоронців 7 вересня)

24 серпня хлопчика було доставлено до дитячої лікарні з численними тілесними ушкодженнями, лікарі діагностували у дитини закриту черепно-мозкову травму, субдоральну гематому, пролежні, анемію важкого ступеню. Правоохоронці встановлюють обставини, за яких дитина отримала ці тілесні ушкодження.

Вже встановлено, що Андрій проживав деякий час із нерідними бабусею і дідусем, яким у рамках кримінальної справи було оголошено підозри і наразі вони перебувають і СІЗО. Журналістам було надано для прослуховування частину аудіозапису виклику невідкладної медичної допомоги до дитини 24 серпня.

Станом на 7 вересня правоохоронці не можуть назвати достеменно часу, місця і способу завдання дитині тілесних ушкоджень. На ці запитання мають відповісти 11 призначених експертиз.

З метою отримання об’єктивної інформації у справі правоохоронці вже поспілкувалися з 28-ма особами: батьками, родичами, сусідами за місцем проживання дитини і бабусі, медичними працівниками тощо.

Дивіться також: У лікарні помер 7-річний Андрійко Лясов; до помешкання його рідних, які наразі перебувають у СІЗО, почали нести свічки, квіти, іграшки

У ході слідства вже проведено огляди і обшук, у ході яких вилучено речові докази. Також проводяться судово-медичні експертизи щодо походження виявлених тілесних ушкоджень на тілі хлопчика та причин смерті дитини.

До проведеного обшуку було залучено представника служби у справах дітей, щоб детально дослідити житлово-побутові умови проживання потерпілого хлопчика.

У правоохоронців є багато запитань щодо батьків дитини і подій, що відбувалися влітку, ці питання ретельно опрацьовуються. Відповідно до отриманої інформації правоохоронці вважають, що трагічні події відбувалися протягом близько 9 днів до дня виклику швидкої допомоги і потрапляння дитини до реанімації дитячої лікарні.

На думку лікарів, трагічних наслідків не настало б, аби дитині вчасно була надана медична допомога.

За словами Олександра Вороніна, жоден із фігурантів справи не має і не мав жодного стосунку до правоохоронних органів.