Одарич намагається утворити навколо себе деструктивну більшість

Сергій Одарич намагається у будь-який спосіб утворити навколо себе деструктивну більшість, що має вести активну боротьбу та супротив реформаторським зусиллям нового міського голови Анатолія Бондаренко.

Наприкінці минулого тижня колишній міський голова, що програв Анатолію Бондаренку виборчі перегони почав активно поширювати в соцмережах інформацію, про те, що нібито підписана коаліційна угода депутатами кількох фракцій та утворена більшість у Черкаській міській раді. Одарич ніби відверто хизується тим, що будь-які пропозиції Черкаського міського голови буде блокувати створена ним більшість. За інформацією, поширеною колишнім міським головою, до більшості увійшли крім контрольованих ним Партії вільних демократів та УКРОПу ще фракції партій Черкащани та Самопоміч.

Ця інформація не стала несподіванкою. Бо ще минулого тижня Анатолій Бондаренко заявив, що депутати низки фракцій міськради намагаються його шантажувати та вимагають посади членів виконкому та керівників структур міськвиконкому. Бондаренко зробив навіть публічну заяву по те, що не піддасться на шантаж і відмовив політичним здирникам. Натомість результат не забарився – депутати шантажисти, вочевидь, після того знайшли порозуміння з Сергієм Одаричем.

На думку політичних експертів, Сергій Одарич навмисно загострює рівень напруги в Черкаській міській раді. Насправді навіть з названих вище фракцій не всі депутати погодилися скласти підконтрольну йому більшість. Бо і в тій же Самопомочі є люди, що не погоджуються співпрацювати з колишнім міським головою Черкас, який став ототожненням зубожілого та розграбованого міста зі зруйнованою інфраструктурою та неефективною міською владою.

Сьогодні бути з Одаричем для багатьох містечкових політиків означає розділити з ним весь той накопичений негатив і замість виконання партійних та особистих обіцянок своїм виборцям діяти виключно за принципом – чим гірше, тим краще. Сьогодні поплічник злочинного режиму Януковича Михайло Бродський через свою кишенькову партію Вільних демократів та їх політичних поплічників будь що намагається зберегти контроль над Черкасами. Для збереження ретельно відбудованих корупційних схем, що діяли протягом дев’яти років у місті їм у будь-який спосіб потрібно зберегти підконтрольних чиновників на ключових посадах у міській раді та комунальних підприємствах міста. Натомість Бондаренко анонсував реформи та скорочення чиновників. Саме це і спровокувало шалений спротив корупційної системи.

Як буде розвиватися ситуація надалі, покаже час. Але за інформацією джерел, повідомлення про створення більшості навколо Одарича, виявилося звичайною брехнею. Але черкащани давно звикли до витребеньок колишнього міського голови, що програв вибори і в такий провокаційний спосіб намагається привернути до себе увагу.