Протистояння офісу Президента з непокірними мерами обласних центрів розпочато: Анатолія Бондаренка не пустили на Засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Під час цього заходу міський голова Черкас планував підняти питання тарифу на тепло для громадян, але Офіс Президента, вочевидь, не бажає вирішувати нагальні питання місцевих громад, натомість розпочинає зачистку регіональних еліт перед позачерговими виборами президента, і найбільш самостійних і непокірних «попросять» піти.

Так, наразі пішов у відставку міський голова Запоріжжя Володимир Буряк. Виконуватиме обов’язки мера секретар міськради Анатолій Куртєв від «Слуги народу».

Як пише анонімний телеграм-канал Резидент, українців очікує ціла серія відставок мерів міст обласних центрів, на Банковій почалася підготовка до переформатування політичного ландшафту під позачергові президентські вибори. Мери міст повинні визначитися з політичною позицією і принести присягу на вірність Офісу Президента, інших чекають кримінальні справи і відставки.

До речі, Анатолія Бондаренка було запрошено на захід офіційним листом.