опалювальний сезон

Опалювальний сезон розпочнеться, коли протягом трьох діб середньодобова температура не буде перевищувати 8 градусів тепла

Дві теплопостачальні компанії Черкас (КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» та Черкаська ТЕЦ) на 99% готові до опалювального періоду. Наявні пориви на мережах будуть ліквідовані найближчим часом.

Про це стало відомо під час наради щодо підготовки до опалювального сезону, яка відбулася за участю теплопостачальників і комунальників під головуванням заступника міського голови Віктора Беззубенка.

Дивіться також: Понад 100 черкаських ОСББ не надають акти готовності будинків до опалювального сезону

Під час наради вирішили, що виконком надасть дозвіл розпочати опалювальний сезон, коли протягом трьох діб середньодобова температура не буде перевищувати 8 градусів тепла.

«Ми будемо враховувати досвід минулих років, коли у Черкасах запускали опалювальний період, а через теплу погоду багато будинків перекривали надходження теплоносія, що створювало додаткові проблеми і вело до втрат тепла. Міська влада постарається подати теплоносій тоді, коли він дійсно буде потрібний. На сьогоднішній день тариф для населення не буде піднятий, пільгового газу повинно вистачити для того, щоб тариф залишився на рівні 2020 року. Опалювальний період у всіх бюджетних установах буде розпочатий згідно з нормативними вимогами. Мерія передбачить компенсацію різниці в тарифах постачальним компаніям і бюджетним установам», — зазначає заступник міського голови Віктор Беззубенко.

джерело