Черкаська міська рада працює в посиленому, але в штатному режимі — Бондаренко

Зранку 28 лютого міський голова Анатолій Бондаренко провів щоденну оперативну нараду. На ній розглянули питання постачання та відведення води, подачу тепла, а також роботу медичних закладів, підприємств критичної інфраструктури, соціальних установ у нинішніх умовах.

Як розповів директор КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», у випадку оголошення повітряної тривоги з метою безпеки в котельнях відключають газові котли. Через це в домівках може бути прохолодніше.

– Параметри теплопостачання після відбою тривоги швидко компенсуються, – сказав він.

Серед інших питань, які обговорили під час наради, – розміщення дорослих та дітей із міст, які страждають від обстрілів.

Для них за адресою: вул. Благовісна, 170 працює Центр допомоги переміщеним особам. Телефони для більш детальної інформації – 097 946 35 48, 095 200 16 45, 067 509 50 26, 093 296 54 58.

Від сьогодні, поза тим, в центрі реабілітації «Перспектива» організували прихисток для сімей переселенців, у яких є люди з інвалідністю (контактний номер – 093 227 56 57).

Після наради всі заступники продовжили інспектувати ситуацію на блокпостах, перевірку сховищ та далі організовують необхідну допомогу захисникам і переселенцям.

– Наразі ситуація в нашому місті – контрольована, але, звісно, ми в жодному разі не применшуємо потенційної загрози, працюємо й над попередженням можливих провокацій і щоб разом із усієї Україною вистояти в умовах військового нападу, – прокоментував Анатолій Бондаренко.

Про це інформує Черкаська міська рада.