За ніч на 25 червня по території України було випущено 51 ракету. Значна їх частина була запущена з території Білорусі російськими ВПС (оновлено)

Перший запуск сьогодні вночі був приблизно о 3.45 з повітря. Є записи переговорів російських пілотів, їх проаналізують і потім буде більш детальна інформація, пише Беларускі Гаюн.

Імовірно, вильоти бомбардувальників з РФ, тому про зльоти з Білорусі (Барановичі, Лунинець, Ліда, Мачулищі) у нас інформації не було. Схема раніше була такою: зліт авіації з аеродромів РФ, вхід у повітряний простір Білорусі, підліт близько до кордону з Україною, запуск ракет, поки літак над Білоруссю (щоб його не збили), розворот. І назад теж повертаються до РФ.

Скільки всього було запусків з боку території Білорусі (з повітря і, можливо, землі) – чекатимемо на офіційну інформацію від ЗСУ, зібрану технічними засобами.

А поки наявна така інформація:

О 4.00-4.10, ймовірно, було запущено мінімум 2 або 3 ракети з повітря. Повідомлення надішли з районів Світлогірська (Озаричі), Мозиря, Петрикова та Наровлі Гомельської області.

О 4:30-4:40 знову був запуск ракет з повітря в бік Украни з боку Наровлі. Неподалік кордону України було 5 вибухів.

Імовірно ще 4 запуски в районі 4.55-5 ранку з боку Наровлі у бік України.

5.35-5.38 – з боку Наровлі – продовжується робота російських ВПС та запуски ракет у бік України.
4 ракети було запущено.

5.45 – звук винищувачів, що рухаються від кордону з Україною (Наровлі) у бік Мозиря.

5:55 Наровля. Ще дві ракети запущені авіацією.
5:59 Наровля. Ще дві.

Як повідомляє міський голова Житомира Сергій Сухомлин, ворог завдав 24 ракетних удари по околицях міста.

«По самому Житомиру нічого не прилетіло, обстріляно військові об’єкти навколо міста. Ракети було запущено з території Білорусі», — написав він у соцмережах.

Загалом окупанти завдали масованого ракетного удару по Україні: попередньо, по Київській, Житомирській, Львівській, Тернопільскій, Чернігівській, Харківській, Дніпропетровській, Миколаївській областях.

Окупанти обстріляли артилерією Криворізький район — Широківську та Зеленодольську громади. У Зеленодольську постраждала 60-річна жінка.

Обстріляли селище Десна Чернігівської області.

Ворог обстріляв також Миколаїв.