70% батьків проголосували за дистанційне навчання школярів у Черкасах

Департамент освіти та гуманітарної політики провів опитування батьків черкаських школярів про бажану форму навчання їхніх дітей з 1 вересня. Що показали результати?

У Черкасах було опитано 93% батьків (26 784 особи). За дистанційне навчання проголосувало 70,3% (18 839 осіб), за очне навчання – 19,2% (5 146 осіб), за змішану форму навчання – 8,5% (2 264 особи), за індивідуальну – 2% (535 осіб). «Найбільше батьків, які хочуть, аби діти навчалися безпосередньо в школі, – серед першокласників. Із 92 сформованих класів – за очне навчання висловилися 73. Натомість в 11-класників ситуація зовсім інша: лише 9 класів по місту готові виходити на навчання в очному режимі; решта (48 класів) – за «дистанційку». Тому остаточне рішення про форму навчання 11-класників буде за кожним окремим закладом освіти», – поінформувала заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна. 

За її словами, результати опитування також продемонстрували, що серед інших паралелей найбільше підтримують офлайн-навчання батьки учнів 2 і 5 класів. Хоча цей відсоток менший, ніж у 1-класників. Із 93-х других класів міста 28 навчатимуться очно. Зі 102-х п’ятих класів – 32 висловилися за очну форму. Найменше підтримали очну форму навчання батьки 8-класників (це трохи більше 10%).

«Нагадаю, що кожні батьки прийматимуть рішення самостійно, чи віддавати дитину до школи. Ми забезпечимо можливість очної форми навчання для 1, 2 та 5 класів, проте також ми забезпечимо можливість дітям з цих паралелей навчатися і дистанційно», – наголосила заступниця міського голови.