Спеціалісти ПАТ «Черкасиобленерго» капітально відремонтували 98 км повітряних ЛЕП і 466 трансформаторних підстанцій

Згідно з планом підготовки до осінньо-зимового періоду, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України, бригади ПАТ «Черкасиобленерго» здійснили обслуговування та ремонт електромереж.

Так, спеціалісти ПАТ «Черкасиобленерго» провели капітальний ремонт 98 км повітряних ліній електропередачі 0,4-10 кВ та 466 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ.

Окрім цього працівники Товариства провели роботи з технічного обслуговування енергооб’єктів Черкащини. Відтак, виконано технічне обслуговування повітряних ліній 0,4-10 кВ в обсязі 14284 км та трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ в обсязі 5254 шт. Було відремонтовано 307 кабельних ліній 6-10 кВ. До всього було замінено 37 пошкоджених силових трансформаторів.

Особливу увагу під час комплексу заходів було приділено лініям електропередачі, що живлять критичну інфраструктуру області. Були виконані усі необхідні роботи задля забезпечення надійного розподілу електроенергії в осінньо-зимовий період та здійснено перевірку резервних ліній 6-10 кВ у повному обсязі.

Крім того, Товариство продовжує накопичувати запаси палива, обладнання, матеріалів. На сьогодні їх обсяг вже збільшено на 20% порівняно з минулим роком.

— Україна на полі бою відстоює свою незалежність, і осінньо-зимовий період цього року буде складним, тому і підготовка до нього зараз має бути пріоритетом для всіх операторів системи розподілу. Хочу закликати усіх операторів системи розподілу запровадити перевірку резервних схем розподілу електроенергії, а також максимально збільшити запас матеріалів. Саме над формуванням таких запасів наразі ми активно працюємо, — акцентував на цьому – Україна на полі бою відстоює свою незалежність, і осінньо-зимовий період цього року буде складним, тому і підготовка до нього зараз має бути пріоритетом для всіх операторів системи розподілу. Хочу закликати усіх операторів системи розподілу запровадити перевірку резервних схем розподілу електроенергії, а також максимально збільшити запас матеріалів. Саме над формуванням таких запасів наразі ми активно працюємо,– акцентував на цьому голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

Також компанія продовжує покрокове виконання планів, направлених на підготовку до осінньо-зимового періоду. Серед них: проведення моніторингу та нагляду за виконанням планових ремонтних робіт електрообладнання, розроблення комплексу організаційно-технічних заходів, спрямованих на посилення протипожежного стану підвідомчих об’єктів, узгодження порядку взаємодії підприємств енергетики з органами виконавчої влади та військовими адміністраціями.

Все це допоможе вчасно відреагувати у разі виникнення непередбачуваних ситуацій та забезпечити безперебійне електропостачання споживачам і загалом стабільне функціонування енергосистеми країни.