У Черкасах наведуть лад у питанні укриттів для населення

Про це йшлося сьогодні під час щоденної наради, яку провів міський голова Анатолій Бондаренко за участі своїх заступників та представників структурних підрозділів і комунальних підприємств.

Заступник міського голови Віктор Беззубенко, якого було призначено куратором із забезпечення укриттями, доповів, що вже провів обстеження частини сховищ. Стан він охарактеризував, як незадовільний: у деякі з них не надали доступу, є затоплені і засмічені.

«За кожним сховищем є директор, усі ім’я і прізвища відомі. На час воєнного стану законодавство дає широкий вибір механізмів для впливу, навіть до крайніх засобів, таких, як кримінальна відповідальність. Водночас ми відкриті до співпраці  — хто з балансоутримувачів укриттів має пропозиції, ми готові їх розглянути і підтримати ініціативи», — підкреслив Віктор Беззубенко.

За його словами, пропозиції можна подавати за телефонами міської оперативної служби: 1505 (зі стаціонарних телефонів); 067 61 07 505; 063 20 72 605; 050 464 60 60 (тільки з Вайбера).

Віктор Беззубенко повідомив, що у Черкасах буде створена робоча група із залученням фахівців департаменту освіти, соціальної політики, управління державного архітектурно-будівельного контролю, управління інспектування. Під головуванням Віктора Беззубенка вони проведуть усі необхідні дії для впорядкування питання із укриттями.