На Черкащині діятимуть три види графіків відключень: зелений, жовтий та червоний

Зелений – це графіки погодинних відключень (ГПВ), за якими і раніше здійснювалось відключення електроенергії, тобто діятимуть три черги відключення: на дві години вимикатиметься електроенергія та на чотири години вмикатиметься. Час відключення у трьох чергах змінюватиметься раз на місяць.

Втім, у разі погіршення ситуації можуть бути введені графіки відключень жовтого або червоного виду.

Жовтий – це графіки аварійних відключень (ГАВ з уточненням годин відключення/включення). Під час їх дії відключення застосовуватимуть у дві черги, де на три години вимикатиметься електроенергія та на три години вмикатиметься. Час відключення у двох чергах змінюватиметься раз на тиждень.

Червоний – це спеціальні графіки аварійних відключень (Спец.ГАВ) діятиме у екстрених випадках та застосовуватиметься без попередження на необмежений термін. Під час його застосування одночасно відключатимуться від електроживлення усі три черги споживачів зеленого виду графіків погодинних відключень. Застосування таких графіків здійснюватиметься за командою диспетчера НЕК «Укрненерго» та на виконання команди відводитиметься лише три хвилини.

Види таких графіків будуть застосовуватися відповідно до обсягу потужності, яка надаватиметься згідно розпорядження НЕК «Укрненерго». Звертаємо вашу увагу, можливі зміни в годинах відключення/включення у графіках за розпорядженням диспетчера НЕК «Укренерго» без попередження, особливо у випадку ракетних обстрілів.

Кол-центр Товариства 24/7: (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48, 0800-501-328.