Поліцейські Черкащини два дні шукали неповнолітню, яка не вперше зникає з дому

Правоохоронці встановили місцеперебування 14-річної черкащанки, яка два дні тому пішла з дому і не повернулася. Шукали її вже не вперше.

8 січня до Черкаського районного управління надійшло повідомлення про зникнення неповнолітньої школярки. Про те, що дівчина не повернулася додому, поліції повідомила знайома родини.

“На телефонні дзвінки вона не відповідає, востаннє сказала, що йде з друзями відпочивати. Це вже не перше її зникнення”, — сказала жінка.

На пошуки черкащанки орієнтували весь особовий склад поліції. Правоохоронці встановлювали коло спілкування неповнолітньої, опитували друзів та їхніх батьків. Ніхто не мав точної інформації про місцеперебування зниклої.

Дві доби її розшукували працівники ювенальної поліції разом з оперативниками карного розшуку. Нарешті 10 січня дівчину виявили у її знайомого хлопця та повернули додому.

Інспектори ювенальної превенції провели профілактичну бесіду з неповнолітньою та матір’ю, а також склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 КУпАП “Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання”.