У Черкасах відновились роботи з реконструкції вулиці Гагаріна на ділянці від Сержанта Смірнова до Сержанта Жужоми

Реконструкція почалась ще в 2021 році. Утім, у минулому році у зв’язку із введенням воєнного стану роботи на ній призупинили. Усі кошти, які були передбачені на облаштування вулиці Гагаріна, перерозподілили на Збройні сили України.

Нині ж міська влада продовжує її реконструкцію. Покриття цієї вулиці, яка є однією із основних транспортних магістралей нашого міста, досить зношене й має сильну ямковість. Тож її ремонт — давно на часі.

Згідно з проектом, фахівці уже розпочали розбивку вулиці та формування проїжджої частини шляхом встановлення нових бордюрних каменів, провели облаштування нових посадкових майданчиків для зупинки громадського транспорту (з дотриманням усіх норм ДБН), технічної смуги.

Загалом же в межах реконструкції заплановано провести капітальний ремонт тротуарів обабіч дороги, будівництво нової велосипедної доріжки, повне оновлення дорожнього покриття із сучасної асфальтобетонної суміші. На перехресті з вулицею Сержанта Смірнова буде організовано круговий рух.

«Навіть в умовах війни дбатимемо про благоустрій нашого рідного міста, аби життя в ньому було комфортним, наскільки це можливо», — сказав міський голова Анатолій Бондаренко.