на Черкащині очікується зимовий режим погоди

Погодні гойдалки: від +20° і дощу до -5° вночі і снігу

У суботу збережеться ще досить тепла та без істотних опадів погода. Лише хмарність та посилений вітер вказуватимуть на наближення активного атмосферного фронту із заходу. Температура вночі +3…+8º, вдень +12…+17º.

У неділю холодний атмосферний фронт відзначиться інтенсивними дощами і навіть грозами та поривчастим вітром 15-20 м/с. Температурний фон знизиться на 3-5º: вночі до +2…+7º, вдень до +10…15º.

У понеділок, 27 березня, погоду нашого регіону формуватиме тепла частина активного циклону з південного заходу. Ненадовго стихне вітер, температура вночі +2…+7º, вдень проглядатиме сонце, яке підтримає температуру на рівні +9…+14º.

28 березня внаслідок проходження холодного атмосферного фронту прогнозуються складні погодні умови: опади у вигляді снігу та мокрого снігу, рвучкий північний вітер небезпечних значень 15-20 м/с. Місцями по області можливе утворення тимчасового снігового покриву, висотою 2-3 см. Впродовж дня температура знизиться з 7-9º тепла до 0…+2º.

Після проходження атмосферного розділу, 29 березня відкриється доступ арктичному повітрю, похолодає до 0…-5º вночі та +1…+6º вдень.

За інформацією Черкаського обласного гідрометцентру