Громада Черкаської області не зможе вижити при існуючій ціні на газ та комунальні послуги. Звернення черкащан до депутатів Верховної ради під час громадського обговорення про ціноутворення.
ідентифікатор медіа L10-01833
Громада Черкаської області не зможе вижити при існуючій ціні на газ та комунальні послуги. Звернення черкащан до депутатів Верховної ради під час громадського обговорення про ціноутворення.