На двох черкаських пляжах з’явилися таблички з попередженням, що купатися у Дніпрі заборонено

Якість води водоймищ і річок, що використовуються в зонах рекреації, повинна відповідати вимогам законодавства. Для контролю за цим щороку напередодні купального сезону і регулярно протягом літа вода і пісок досліджуються фахівцями на предмет відповідності встановленим санітарним нормам.

Так, за результатами досліджень, проведених у Черкасах напередодні старту купального сезону, у воді на комунальних пляжах «Митницький» та «Казбетський» було виявлено перевищення норм за вмістом у воді лактозопозитивних паличок — 6200 одиниць в 1 дм3 при нормативі не більше 5000 в 1 дм3. Тож, за висновками фахівців, із трьох комунальних пляжів наразі відповідає санітарним нормам вода лише в районі пляжу «Соснівський-1».

З метою недопущення поширення кишкових інфекцій звертаємось до жителів та гостей громади з проханням відпочивати лише в дозволених для купання місцях.

Сподіваємось, що таблички «Купатись заборонено» з’явилися на пляжах тимчасово, і вже невдовзі склад води повернеться до норми, а відвідувачі зможуть безпечно купатися.

За інформацією пресслужби КП «Благоустрій»