Кондуктор у громадському транспорті виявив 11-річного хлопчика, що їхав до мами на роботу і загубився

17 жовтня близько 17-ї години на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що кондуктор у громадському транспорті виявив хлопчика 11 років, що загубився.

Прибувши на місце виклику, інспектори поспілкувались із наляканою дитиною. Хлопчик повідомив патрульним, що їхав до мами на роботу та загубився. За збігом обставин в малого розрядився телефон та він не міг зателефонувати мамі і не орієнтувався у місцевості.

Патрульні заспокоїли дитину, встановили номер телефону та місце роботи жінки. Посадивши хлопця у патрульне авто, інспектори доправили хлопчика до вказаного місця.

На щастя, ця історія закінчилася добре і вже за кілька хвилин щаслива мати обіймала сина.

Дякуємо заявнику, який потурбувався про хлопчика і звернувся до поліції по допомогу.

Якщо ви на вулиці побачили самотню дитину, зупиніться і запитайте, де її батьки. Можливо саме вашої допомоги вона потребує.

Один коментар до “Кондуктор у громадському транспорті виявив 11-річного хлопчика, що їхав до мами на роботу і загубився”

  1. Дуже добре, що жінка вчасно народила сина. Зараз я також хочу подякувати всім тим поліцейським, які допомогли синові досягти його цілей. Існує атмосфера щастя, про яку ви всі також повинні молитися за натхнення для їхньої зручності.

Коментарі закриті.