У Черкасах є школа, де панує домашня атмосфера

Приватний загальноосвітній навчальний заклад «Перлина» вирізняється з-поміж інших індивідуальним підходом до кожної дитини. У класі навчається не більше 15 осіб, а предмети опрацьовуються у невеликих групах. Школа поєднує класичні традиції української освіти і сучасні освітні технології. По закінченню навчання випускники одержують атестат державного зразка. “Перлині” у цьому році виповнюється 23. А починалося все з недільної школи, де раз на тиждень викладалися предмети з гуманітарного напрямку. Проте у засновників і колективу було бажання створити заклад, який зміг би забезпечити реалізацію творчих здібностей дітей, зберігши їхнє фізичне та психологічне здоров’я. Через деякий час недільна школа переросла у “Екологічний ліцей”, а згодом і у “Перлину”.

Педагогічний колектив знаходить індивідуальний підхід до кожної дитини, створює комфортний психологічний клімат для учнів шляхом реалізації ідей педагогіки співробітництва,  атмосфери доброзичливого та шанобливого ставлення до дитини. Нині у школі навчається 80 учнів.

Вже 17 років вихованці «Перлини» є призерами Всеукраїнського турніру юних філологів та турніру юних математиків. А в Міжнародному математичному конкурсі “КЕНГУРУ” учні школи щорічно отримають не менше двадцяти сертифікатів з відмінною відзнакою. За час існування навчальний заклад випустив 108 учнів, 27 з них отримали срібні та золоті медалі.