У Черкасах жінка замкнула і покинула дітей

Малечу виявила працівниця Черкасиводоканалу зателефонувала на лінію 102 та повідомила про те, що в будинку по вулиці Пилипенка плачуть діти і просять знайти їхню маму.

На місце події прибули працівники поліції, рятувальники та «швидка». До помешкання вдалось потрапити шляхом злому вхідних дверей де перед очима спецслужб постала жахлива картина.

Троє дітей, від 1-року до 8-ми спали на матраці, встеленому на підлозі. Найменша, 1,5 – річна дівчинка була напівгола, а поруч, на килимі, лежав увімкнений обігрівач, який у будь-який час міг спалахнути. На стінах – пліснява та обідрані шпалери.

Одна з дівчаток розповіла, що мама пішла купити хліба та додому так і не повернулась. Ночувала малеча сама, а замість поїсти – пила воду з цукром. Їхня матір на дзвінки не відповідала, а потім взагалі вимкнула телефон. Дітей медики доправили до міської дитячої лікарні та дитбудинку. Пізніше поліція знайшла горе-матір, нею виявилась 31-річна черкащанка. Нині тривають слідчі дії, жінку можуть позбавити батьківських прав.