Скоро по Дніпру «літатимуть ракети»

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав міський голова м. Черкаси Анатолій Бондаренко.
"Щойно мав розмову з директором «Нібулону» Героєм України Олексієм Вадатурським. Нагадаю, що вже повідомляв про те, що є можливість запустити по Дніпру ракети, що перевозитимуть пасажирів за маршрутом Кременчук-Черкаси-Канів. Тож хочу порадувати і тих, хто чекав цього, і скептиків, які ставили таку можливість під сумнів. Уже навесні ракети курсуватимуть Дніпром. Нині дві з них проходять випробування у Миколаєві"- зазначив міський голова.

Нещодавно відремонтували частину мосту через Дніпро. 

«Кожне село має розвиватися», – на Черкащині Іван Кириленко висловив позицію «Батьківщини» щодо об᾽єднання громад

Серед кандидатів, яких «Батьківщина» делегує до об᾽єднаних громад – лікарі, учителі та фермери – саме на них сьогодні тримається село.

Іван Кириленко вважає, що економити кошти за рахунок людей – неприпустимо. Оскільки така політика може призвести до загибелі українського села як такого. Крім цього він закликає Уряд звернути увагу на продуктивність роботи сімейних ферм, що є дуже поширеною практикою в Європі. Така форма господарювання дає можливість створювати робочі місця та забезпечувати громаду продуктами власного сільгоспвиробництва.

На думку першого заступника Юлії Тимошенко землі повинні перебувати у користуванні місцевих фермерів, а не агрохолдингів.

На недоліки реформи децентралізації в Україні на місцевому рівні вказує й депутат Черкаської міської ради Юрій Тренкін.

Дійсно, не всі громади радіють об᾽єднанню. Депутат обласної ради від ВО «Батьківщина» Роман Буданцев розповідає про перестороги селян на прикладі Чорнобаївщини, від якої обирався.

Нагадаємо, вибори голів та депутатів до об᾽єднаних громад Черкащини відбудуться 18 грудня. Склад рад обиратимуть до Тальнівської, Стеблівської та Набутівської територіальних громад.

Нещодавно черкаська "Батьківщина" утворила обласний Антирейдерський штаб.

Черкащанам пропонують створити патронатні сім᾽ї

Така альтернатива дитячим будинкам успішно діє на Київщині вже 7 років поспіль. За цей час відповідну соціальну допомогу надали вже 80 неповнолітнім. Детальніше про новацію – провідний спеціаліст Черкаського центру соціальних служб для сім᾽ї, дітей та молоді – Вікторія Кіташова.

Кандидат на роль патронатного вихователя повинен бути офіційно одруженим громадянином України, віком від 30 до 65 років та мати позитивний досвід виховання власних дітей. Обов᾽язки може виконувати й одинока жінка, яка проживає на одній території з дорослою донькою, що виступатиме у ролі помічника під час догляду за дітьми. Родина може мешкати як у власному, так і в офіційно орендованому житлі. Якщо особа підходить у кандидати – вона направляється на навчання і лише потім створює патронатну сім᾽ю. Зацікавлених запрошують звертатися у Черкаський міський Центр соціальних служб для сім᾽ї, дітей та молоді за адресою: вул. Благовісна, 170.

3 жовтня у Черкасах відзначили День усиновлення. 

У Черкасах продовжують убезпечувати пішохідні переходи

На початку року в Черкасах була ухвалена програма по освітленню пішохідних переходів. Відповідно до цього, спільно з поліцією, було визначено найбільш небезпечні переходи, де частіше за все виникали дорожньо-транспортні пригоди та гинули пішоходи.

За словами директора КП “Міськсвітло” Віталія Терьохіна,  на дану програму з міського бюджету було виділено два мільйони гривень. Члени виконкому затвердили список «небезпечних» пішохідних переходів. Згідно плану, вже встановлено 60 додаткових освітлень на «зебрах», що розташовані на 14 вулицях.

Згідно аналізу поліції щодо дорожньо-транспортних пригод, після встановлення додаткового освітлення на пішохідних переходах, протягом поточного року на даних ділянках дороги не було зафіксовано жодного випадку травми пішохода.

Любиш медок – люби і холодок: у середмісті ярмарок меду

У середмісті Черкас розпочалась щорічна ярмарка меду. Біля Будинку торгівлі розташувалось декілька палаток з продажу меду. У зв’язку з доволі привабливими цінами, біля точок продажу утворились великі черги.