У Черкасах провели «Ігри патріотів»

До Дня Перемоги на Хрещатику були організовані спортивний захід «Ігри патріотів», в рамках якого команди патрульної поліції Черкас, Інституту пожежної безпеки та військовослужбовці військової частини А1744 – змагались за звання найсильнішого. Учасники змагань мали пройти через 7 спеціальних вправ.

Читайте також: До Дня Перемоги у сквері за ОДА людей пригощали кашею та чаєм.

До Дня Перемоги у сквері за ОДА людей пригощали кашею та чаєм

В рамках святкування Дня Перемоги у сквері за будівлею ОДА всіх охочих пригощали кашею та чаєм. Поруч були об лаштовані столи для комфортного спілкування за стравами польової кухні. Від великої кількості охочих покуштувати кашею, там вишикувалась велика черга.

Читайте також: У День пам᾽яті на черкаській сцені відзначили «бойових волонтерів».

Черкаські комуністи та соціалісти у супроводі поліції поклали квіти до Пагорбу Слави

Окремою ходою у супроводі поліції до монументу Пагорбу Слави квіти поклали і колишні комуністи та соціалісти. Правоохоронці створили живий кордон з метою запобігання будь-яких провокацій. В руках представники лівих сил несли транспарант червоного кольору, що могло послужити приводом для конфлікту.

Читайте також: Представники правих сил міста намагалися гучною музикою зірвати урочистий мітинг на Соборній площі.

Представники правих сил міста намагалися гучною музикою зірвати урочистий мітинг на Соборній площі

Під час проведення урочистого мітингу на Соборній площі, що приурочений до 72-ої річниці перемоги над нацизмом, представники ВО «Свобода» за допомогою гучної музики спробували зірвати офіційний захід і таким чином продемонструвати свою позицію стосовно свята 9 травня.

Однак не всім сподобалась така акція. Деякі перехожі намагалися довести патріотам свою позицію. Тільки правоохоронці, які забезпечували порядок, не давали конфлікту розгоратись далі.

Читайте також: У Черкасах традиційною ходою та мітингом відзначили 72-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

У Черкасах традиційною ходою та мітингом відзначили 72-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

До 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні, у Черкасах традиційно на Соборній площі був проведений урочистий мітинг, де міський голова Черкас Анатолій Бондаренко привітав ветеранів та всіх містян з цим днем та побажав всім мирного неба над головою.

Опісля маршем по бульвару Шевченка процесія вирушила до Пагорбу Слави. Там відбулась офіційна церемонія покладання квітів та вшанування пам’яті всіх жертв страшної війни.

Читайте також: Блокпост, зброя та маскувальні сітки: у Черкасах фестивалить «Народний герой».

Черкаські баяністи привітали черкасців з Днем Перемоги

Молоді баяністи одного з творчих колективів міста виконали низку композицій часів Великої Вітчизняної війни.

Читайте також: На Хрещатику звучить музика Перемоги.

На Хрещатику звучить музика Перемоги

До Дня Перемоги черкаські музиканти виконали декілька пісень часів Другої світової війни. У характерних костюмах та веселою мелодією артисти розважали глядачів.

Читайте також: Творчі колективи міста привітали черкасців з Днем Перемоги.

Творчі колективи міста привітали черкасців з Днем Перемоги

В рамках мистецько-спортивного простору «Травневий Хрещатик», творчі колективи міста привітали містян та гостей міста з Днем Перемоги. Музиканти виконали ряд композицій українських вихованців.

Читайте також: У День пам᾽яті на черкаській сцені відзначили «бойових волонтерів».