У Черкасах попрощалися із засновником Храму Білого Лотоса Володимиром Івановичем Скубаєвим

7 жовтня 2021 року у Черкасах попрощалися із засновником буддійського Храму бойових мистецтв Білого Лотосу Володимиром Івановичем Скубаєвим. З великим Вчителем Школи Кунг-фу «Ша-Фут-Фань» прийшли попрощатися сотні учнів та пересічних черкащан, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Читати далі У Черкасах попрощалися із засновником Храму Білого Лотоса Володимиром Івановичем Скубаєвим

Міський голова закликав підтримати Черкаси в проєкті «Місто України – національний вибір»

Розпочався всеукраїнський конкурс «Місто України – національний вибір». Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Читати далі Міський голова закликав підтримати Черкаси в проєкті «Місто України – національний вибір»

У Смілі продовжили перевірки підприємців на дотримання карантинних заходів

7 жовтня у Смілі комісійно перевірили приватних підприємців на дотримання протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Читати далі У Смілі продовжили перевірки підприємців на дотримання карантинних заходів

Опитування: Більшість черкащан не знають, що таке паліативна допомога

10 жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній День паліативної та хоспісної допомоги, який щорічно проводиться у другу суботу жовтня. Напередодні ми вирішили запитати у черкащан, чи знають вони, що таке паліативна допомога. Із тих, до кого ми підходили з цим запитанням, лише одиниці змогли дати нам хоч якусь відповідь.

Читати далі Опитування: Більшість черкащан не знають, що таке паліативна допомога

Черкаси отримають державну субвенцію для купівлі техніки для комунальних служб у лізинг

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про надання субвенції з державного бюджету місцевим на розвиток комунальної інфраструктури, у тому числі на придбання комунальної техніки.

Читати далі Черкаси отримають державну субвенцію для купівлі техніки для комунальних служб у лізинг

До кінця опалювального сезону вартість тепла для населення, чиї будинки обслуговує Черкаська ТЕЦ, залишиться без змін

Рішення про це ухвалили під час засідання виконавчого комітету. На ньому розглянули проект рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та послуги з постачання гарячої води, які надаються ПРАТ «Черкаське хімволокно» (ТЕЦ).

Читати далі До кінця опалювального сезону вартість тепла для населення, чиї будинки обслуговує Черкаська ТЕЦ, залишиться без змін

Водій черкаського військкома, якого судили за хабар, пішов на угоду і заплатить штраф

Соснівський районний суд міста Черкаси затвердив угоду про визнання винуватості щодо водія відділу забезпечення Черкаського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Читати далі Водій черкаського військкома, якого судили за хабар, пішов на угоду і заплатить штраф

Визнано незаконним тендер на будівництво у Черкасах обласного центру екстреної медичної допомоги на суму майже 47 млн грн

За позовом Черкаської обласної прокуратури Господарський суд Черкаської області визнав незаконним рішення тендерного комітету про визнання переможцем конкурсу товариства з обмеженою відповідальністю, а також визнав недійсним договір підряду на суму 46,7 млн грн, який так і не був виконаний.

Читати далі Визнано незаконним тендер на будівництво у Черкасах обласного центру екстреної медичної допомоги на суму майже 47 млн грн

Браконьєру за вбивство оленихи «світить» максимум 2000 грн штрафу та 50 тис грн збитків за незаконне добування

6 жовтня у вечірній час єгер мисливського господарства почув постріл з нарізної зброї поблизу села Домантове Золотонського району. При зупиненні автівки, яка рухалась з боку місця пострілу, у чоловіка було виявлено зброю.

Читати далі Браконьєру за вбивство оленихи «світить» максимум 2000 грн штрафу та 50 тис грн збитків за незаконне добування

Подати до юстиції відомості про кінцевих бенефіціарних власників можна буде і в суботу, 09 жовтня

Відділ державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань  у Черкаській області Управління державної реєстрації Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) працюватиме 09 жовтня 2021 року у звичайному режимі з 08.00 до 17.00.

Читати далі Подати до юстиції відомості про кінцевих бенефіціарних власників можна буде і в суботу, 09 жовтня