Підтвердились факти булінгу в одному з дитячих садочків у Черкасах. Міський голова звернувся до правоохоронців

До департаменту освіти та гуманітарної політики поскаржилися батьки щодо неналежного ставлення до їхньої дитини і фактів булінгу.

Читати далі Підтвердились факти булінгу в одному з дитячих садочків у Черкасах. Міський голова звернувся до правоохоронців

На виконкомі вчергове розглядали питання Черкаського водоканалу

Анатолій Бондаренко заявив, що розгляне питання продовження контракту з Сергієм Овчаренком, і наголосив, що підозрює директора підприємства в одноразовому грубому порушенні трудового законодавства, що є підставою для негайного звільнення цього керівника.

Читати далі На виконкомі вчергове розглядали питання Черкаського водоканалу

КП “Екологія” затвердили фінансовий план

Виконавчий комітет затвердив фінансовий план для КП «Екологія», яке нещодавно відновило свою діяльність і почало активно працювати над покращенням екології міста.

Читати далі КП “Екологія” затвердили фінансовий план

У КП «Черкасиводоканал» може змінитися директор?

У соцмережах та соціальних медіа в Черкасах активно обговорюють питання одного з провідних місцевих комунальних підприємств, що надає послуги кожному мешканцю Черкас. Одночасно з постійним здорожчанням послуг для мешканців, зростають і зарплати директора та його оточення. Ми спробували розібратися в чутках і з’ясувати, що в них є правдою.

Читати далі У КП «Черкасиводоканал» може змінитися директор?

Міськвиконком скасував містобудівні умови для будівництва на місці «Дачі Андреєва»

Накази директора департаменту архітектури та містобудування Черкаської міськради «Про затвердження ПП «МІСЬКБУД-ПЛЮС» містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва по вул.Менделєєва,4» скасував виконавчий комітет. Ідеться про будівництво готелів на місці так званої «Дачі Андреєва». 

Читати далі Міськвиконком скасував містобудівні умови для будівництва на місці «Дачі Андреєва»

Жити за новими правилами: із 12 листопада Черкащина перейде до червоного рівня епіднебезпеки

Відповідно до умов червоної карантинної зони діятиме заборона роботи ТРЦ, закладів громадського харчування, непродовольчих ринків та магазинів, проведення масових заходів.

Читати далі Жити за новими правилами: із 12 листопада Черкащина перейде до червоного рівня епіднебезпеки

Бондаренко на честь року роботи цієї каденції подякував депутатам за плідну та ефективну працю

Міський голова наголосив на тому, що на засіданнях відбуваються дискусії, і це нормально, проте найголовніше — це позитивні результати, які і показують Черкаси.

Читати далі Бондаренко на честь року роботи цієї каденції подякував депутатам за плідну та ефективну працю

На сесії міської ради підняли тему сміття

Оцінивши досвід Вінниці у питанні поводження із побутовими відходами, депутатка Оксана Мелікова запропонувала внести на розгляд наступної сесії міської ради питання про стан поводження з побутовими відходами в Черкасах.

Читати далі На сесії міської ради підняли тему сміття