Розпочався ремонт площі перед ЦДЮТ

Ремонтники розпочали підготовчі роботи перед оновленням площі. Старе асфальтне покриття замінять на нову бордюрну плитку. За словами міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, площа має бути родзинкою та перлиною міста, а не місцем для торгівлі.

Увага, спека!

Нарешті розпочалось повноцінне літо. Все менше дощів та все більше спеки. У зв’язку з цим люди проводять переважну кількість вільного часу на свіжому повітрі, відкритих місцевостях, пляжах. Особливо слід побоюватись в таку пору року сонячного та теплового удару. Ці прояви є вкрай небезпечними та неприємними для людини. Про симптоми перенагріву організму розповіла головний лікар швидкої допомоги Боровик Наталія Іванівна.

Також пані Боровик ознайомила нас з кроками, які необхідно зробити, якщо людина отримала сонячний або тепловий удар.

Окрім дій, які нейтралізують тепловий або сонячний удар, лікар розказала про профілактичні засоби. Так Наталія Іванівна порадила нормалізувати власне харчування – вживати більше фруктів, овочів та стежити за дотриманням водного балансу. Особливо небезпечно, за словами лікаря, на спеці вживати алкоголь – це може призвести до фатальних наслідків.

 

«Стихійний» ринок на площі 700-річчі отримав новий статус

На черговому засіданні міськвиконкому розгорілась дискусія щодо ринку на площі 700-річчя. Представники виконавчого комітету запропонували тимчасово, до 1 вересня, надати «стихійній» торгівлі на площі статус ярмарку. У відповідь представники підприємців обурились та заявили, що тимчасові рішення не розв’яжуть проблему, мовляв їм потрібні постійні місця легального продажу та впевненість у тому, що на наступний день їх знову не почнуть проганяти.

В результаті перемовин все ж таки було прийнято рішення про закріплення тимчасового статусу ярмарку до 1 вересня та зміни розташування. Віднині ярмарок знаходитиметься по вул. Добровольського перед будівлею «Черкасигаз». Додатковим рішенням виконкому став дозвіл на торгівлю у інших районах міста, де цього вимагала громада.

Площу перед ЦДЮТ звільнили від торгівлі

Обіцянка мера Черкас Анатолія Бондаренка щодо звільнення площі перед ЦДЮТ від торгівлі все ж таки здійснилась. Незвично пуста площа привертає увагу перехожих. Ми запитали містян, чи задовольняє їх відсутність торгівлі. Колишні місця «стихійної» торгівлі постійно патрулюють поліцейські. Правоохоронці підтримують порядок та перешкоджають незаконній торгівлі. За словами полісменів, люди по-різному ставляться до боротьби зі «стихійною» торгівлею – одні з розумінням, інші з невдоволенням.

Пляжний сезон у розпалі

З настанням спеки та відпусток десятки черкащан поспішили засмагати на сонці та купатися у Дніпрі. Такий відпочинок особливо до смаку дітлахам. Загалом черкащани задоволені станом міських пляжів, кажуть, що вода поки що чиста, а сміття на березі майже немає.

На вул. Університетській провалля замість решіток

На вул. Університетській на водіїв чекають пастки у вигляді відкритих каналізаційних люків та відсутніх решіток до каналізації. Вже декілька тижнів поспіль на цій ділянці дороги з провалля на проїжджій частині дороги стирчать гілки.

Як черкащани рятуються від літньої спеки?

Дочекалися. Після сезону дощів в Україну прийшла довгоочікувана спека. Тепер усі міркують, як від неї рятуватися. Рецептами поділилися і черкащани.

У Черкасах відбувся фестиваль «Сила нації»

Головною подією свята став стрітбол, де кожен зміг продемонструвати свої вміння і таланти. У рамках фестивалю відбувся етап всеукраїнського чемпіонату з баскетболу 3х3. Крім цього черкащани змагалися у конкурсі слем-данків; дальніх кидків; кросфіті; велогонках; сюрпризи і конкурси для глядачів. Захід пройшов за підтримки федерації баскетболу України, під егідою FIBA – всі учасники турніру отримали міжнародні рейтингові очки.

Дітлахи влаштували купання у фонтані біля Водоканалу

«Пішохідний фонтан» у сквері «Водограй» став справжній порятунком від спеки для місцевих дітей. Вони залюбки бавляться у струмочках води та засмагають на сонці. Аналогічний, але більший за розмірами фонтан нині облаштовують у Долині троянд. Вже відбувся його тестовий запуск. Об᾽єкт буде введено в експлуатацію до кінця червня.

Фото - "vikka.ua"