Черкаські спортсмени готуються підкорювати Бразилію

Вже у вересні у Ріо-де-Жанейро відбудуться ХV літні Параолімпійські ігри, участь у яких візьмуть 7 спортсменів з Черкащини. Серед них легкоатлети Олександр Дорошенко та Роман Данилюк, веслувальники Олександр Білоножко, Максим Жук та Ірина Яринка, майстер спорту з кульової стрільби  Василь Ковальчук та футболіст Богдан Кулинич.

Спортсмени вдячні за матеріальну підтримку та обіцяють достойно представити українську команду на Параолімпійських іграх. Нині вони здійснюють інтенсивну підготовку, адже на змаганнях на них чекають серйозні суперники.

На бул. Шевченка з᾽явиться європейський газон

Наразі комунальники готують грунт до засівання трави. Реконструкцію ландшафту на центральній алеї міста вже зробили поблизу вул. Святотроїцької. Такий європейський газон планують облаштувати вздовж усієї пішохідної частини бул. Шевченка. На жаль, не всі містяни готові берегти красу – деякі з них попри все топчуть землю, щоб не йти в обхід.

Черкащани вшанували загиблих під час Другої Світової війни в Україні

Представники влади та громада міста поклали квіти до Пагорбу Слави.

Нагадаємо, що для України Друга Світова війна розпочалася 22 червня 1941 року рано вранці, коли Третій Рейх за підтримки своїх союзників — Королівства Італії, Королівства Угорщини, Королівства Румунії, та Словацької республіки — раптово і без попередження напали на українські землі. Почалася Німецько-радянська війна, яку у радянській та сучасній російській історіографії називають Великою Вітчизняною Війною.