Історичний будинок у середмісті Черкас планує знести компанія бізнес-партнерів Юрія Ткаченка Казарянів

А на його місці височітиме типова багатоповерхівка. Принаймні, на цьому вичерпується інформація про це будівництво. Також відомо, що історичний будинок, збудований у 1907 році, є приватною власністю забудовника. Однак, на теперішній час він не має чинних дозволів на початок будівельних робіт.

Читати далі Історичний будинок у середмісті Черкас планує знести компанія бізнес-партнерів Юрія Ткаченка Казарянів

Представники Нацкорпусу провели дезінфекцію під’їздів

На прохання жителів Південного-Західного району активісти Національного Корпусу провели дезінфекцію контактних поверхонь у під'їздах. Залишити заявку для дезінфекції можна за номером гарячої лінії: 0631818158.

Читати далі Представники Нацкорпусу провели дезінфекцію під’їздів

Боротьба із браконьєрами на Тясмині триває

Для забезпечення охорони та збереження у належному стані рибних запасів у смілянських річках Тясмин та Сріблянка  встановлена весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів на період нересту з 22 березня по 10 травня.

Читати далі Боротьба із браконьєрами на Тясмині триває

Днями очікується дуже висока концентрація пилку берези у повітрі

Пилок берези – основний сезонний алерген Північної та Центральної Європи. Алергію до нього мають 35% хворих на поліноз українців.

Читати далі Днями очікується дуже висока концентрація пилку берези у повітрі

Травень розпочнеться дощами – синоптики

Посилений вітер продовжує нести на Черкащину добре прогріте повітря з південних широт. 30 квітня як денні, так і нічні температурні показники підвищаться ще на 1-3º, повідомляє Черкаський обласний гідрометцентр.

Читати далі Травень розпочнеться дощами – синоптики

Станом на 29 квітня в інфекційній лікарні Черкас перебувають 19 пацієнтів, 7 із яких у важкому стані

"Станом на сьогодні в інфекційній лікарні Черкас із підтвердженим діагнозом COVID19 знаходиться 19 дорослих пацієнтів. Із них 18 - це жителі нашого міста. 6 хворих - це медичні працівники, з яких 4 - із Черкас. У всіх 19-тьох виникли ускладнення у вигляді пневмонії. Ще 3 черкащан госпіталізовано з підозрою на зараження коронавірусною інфекцією", - написав міський голова Анатолій Бондаренко..

Читати далі Станом на 29 квітня в інфекційній лікарні Черкас перебувають 19 пацієнтів, 7 із яких у важкому стані